2. El Klima Alım Satım

Ptesi - C.tesi - 09:00 - 19:00

Hemen Arayın

0532 371 68 62

Hemen Arayın
Klima Al-Sat

Lütfen en uygun fiyatı almak için bizi arayınız.

Marka Model Farketmeksizin tüm klimalarınızı alıyoruz….

İFB klima olarak 2. el olarak kullandığınız markası modeli ve tipi farketmeksizin hatta çalışır durumda olmayan klimalarınızı da alıyoruz. Lütfen detaylı bilgi için bizi arayınız.

Tel: 0532 371 68 62

2.el klima teknolojisi piyasada oldukça fazladır. Bu klima Teknolojisi ilerledikçe İnverter Modellini çıkartmış ve Elektirik kullanımı Minimum dereceye indirilmiştir. İnsanlar sıcaktan bunaldığında günümüzde Aspiratör gibi aletler kullanılmıştır. Şimdi ise klima çıkarak bu aspiratör devrini kapatmıştır. 9 binlik 12 binlik 24 binlik 32 binlik 48 binlik gibi klimalarınızın alımlarını yapmaktayız. Her marka klimalar ne olursa olsun eski model yeni model klimalar değerinde ve nakit alınır. ikinci el mağazasında en önemli unsurlardan bir tanesi güvendir. İşimizi severek yaptığımız için insanların klima sektöründe bize güveni fazladır.

Hiç bir hasar vermeden ikinci el klimalarınızın sökümünü yapmaktayız. Ayrıca klimalarınızın montaj da yapmaktayız. Klima mağazamızda spot klimalarımızı bulabilir ve mağaza fiyatından oldukça aşağıda alabilirsiniz. Mitshubishi Klimalar bu devirde en pahalı klimada zirveyi oynayan tek markadır. ve Oldukça pahalı ve oldukça kullanıma uygundur. İnsanlar her mevsim evlerine klima taktırmaktadır. Bu nedenle klima fiyatları biraz daha Standartın üstünde artık klimaların biraz daha fiyat konusunda pahalı olmasını görmekteyiz. Çünkü artık sobalı evler yada aspiratör gibi evler kalmadığı için evlerine klima taktırmaktadır.

Aşağıdaki ve diğer tüm markalar geçerlidir.

2. El Klima alın, satın.

Hemen bizimle iletişime geçerek en uygun teklifi alabilirsiniz.

Hemen Ara